{title}

طرح ها، جشنواره ها، قرعه کشی ها و مسابقات 

گروه مواد غذایی محسن برای خریداران عمده چای محسن نیز جوایزی در نظر گرفته است.خریداران هر کارتن چای محسن می توانند با ارسال کد قرعه کشی مندرج بر روی کارت ویژه قرعه کشی موجود در کارتن بسته بندی چای محسن در قرعه کشی 15 دستگاه پیکان وانت باردو شرکت نمایند.
کلیه شرایط و قواعد همانند قرعه کشی 30 دستگاه تویوتا می باشد.
 
طرح ویژه سوپرمارکتها
به پاس استقبال خوب هموطنان عزیزمان از طرح جوایز قرعه کشی  بزرگ چای محسن و به منظور بهره مندی گسترده تر شما خوبـان از جوایز این شرکت ، طرح ویژه هدیه کارت محسن به اجرا در آمد.
در این طرح یک کارت هدیه نقدی به ارزش 100000 ريال بصورت تصادفی در برخی  از بسته بندی های چای قرار داده شده است. مشتریانی که بسته چای آنها محتوی این کارت باشد جزء برندگان خوش شانس این طرح می باشند. برندگان خوش شانس می توانند جهت دریافت هدیه نقدی با مراجعه به سایت www.mohsen.ir ضمن عضویت در باشگاه خانواده بزرگ مشتریان محسن و تکمیل فرم مربوطه، از نحوه دریافت هدیه نقدی خـود مطلع شوند. لازم بـه ذکر است این کارت جدای از کارت قرعه کشی بوده و کلیـه مشتریان عزیز همانند قبل با ارسال کد قرعه کشی در جشنواره قرعه کشی بزرگ چای محسن شرکت داده می شوند.
 
هدیه کارت محسن
جهت شرکت در این دوره از قرعه کشی بزرگ چای محسن که از تاریخ 2 آذر ماه 92 آغاز می گردد، به موارد زیر توجه فرمایید:
 
قرعه کشی 30 دستگاه تویوتا 
 
  • این قرعه کشی فقط در مورد چای محسن (فقط بسته بندی های نیم کیلویی و چای کیسه ای) می باشد و در مورد سایر محصولات مانند برنج ، رب و روغن و... قابل اجرا نمی باشد. لذا خواهشمند است به هیچ عنوان از ارسال سریال محصولات دیگری به غیر از سریال مندرج بر روی کارت قرعه کشی چای محسن خودداری فرمایید.
  • شماره سریال های قرعه کشی 12 رقم بوده و بر روی کارت ویژه قرعه کشی داخل محصولات چای قرار دارند. از ارسال سریال روی بسته بندی و کارتن خودداری فرمایید.
  • هنگام ارسال شماره سریال به سامانه پیامک 30004030 توجه داشته باشید که رقم ها به صورت انگلیسی ، بدون فاصله و هرگونه کاراکتر اضافه (نظیر نام و نام خانوادگی - حروف - خط فاصله - ویرگول - پیام دیگر و ...)ارسال شوند.
  • در صورت ارسال پیامک و تحویل داده شدن آن به سامانه تا دریافت شماره ردیف شکیبا باشید و به هیچ عنوان مجددا ارسال نفرمایید.
  • برای نتیجه گیری سریع و دریافت شماره ردیف به صورت آنلاین ، می توانید بعد از ثبت نام در باشگاه مشتریان چای محسن و تایید شماره همراه خود اقدام به ثبت آنلاین سریال فرمایید و از مزایای ویژه ی این سیستم نظیر مشاهده وضعیت و شماره ردیف ها بهره مند گردید.
  • در صورت دریافت پیامک هایی با مفهوم ناصحیح بودن (پارامتر های ارسالی صحیح نمی باشد) شماره سریال ارسالی بعد از اطمینان از صحت متن پیامک با شماره تماس روابط عمومی گروه مواد غذایی محسن (2724 - 021)تماس حاصل فرمایید.
  • توجه داشته باشید که کلیه خدمات و پیامک های گروه مواد غذایی محسن از طریق شماره پیامک 30004030 به اطلاع شما می رسد. لذا از توجه به کلیه پیامک هایی که با شماره ای غیر از 30004030 ، در مورد قرعه کشی ، جایزه ، واریز وجه ، دریافت و ارسال شماره کارت اعتباری بانکی و ... خودداری فرمایید.
  • قبل از تماس با شماره های روابط عمومی به صفحه ی پاسخ به پرسش های متداول قرعه کشی مراجعه فرمایید.
  • مراسم قرعه کشی به صورت زنده ، هر جمعه ساعت 22:30 از شبکه 3 سیما در برنامه گلخانه اجرا و پخش می شود.
  • چنانچه شماره ردیف های شما کمتر از 6 رقم می باشد سمت چپ شماره ردیف خود صفر فرض کنید (مثال : 1234 = =001234 در قرعه کشی)